Obličej a hlava

„Každý věk si žádá vlastní úpravy. Při konzultaci se snažím vždy vybrat to správné ošetření, které Vám pomůže vypadat ještě krásnější, anebo tak mladí, jak se cítíte.“ 

MUDr. Miroslav Krejča, PhD.

Blefaroplastika

Operace horních a dolních víček řeší elegantně projevy stárnutí kolem nejdůležitějšího estetického podcelku obličeje.

Browlift

Pozvednutí obočí, které nás zbaví často zachmuřeného a ustaraného výrazu. Často se kombinuje nebo navazuje na blefaroplastiku.

Temporální lift

Zákrok v několika chirurgických modifikacích –  řeší pokleslou oblast obočí a vrásky ve spánkové krajině. 

Facelift

Klasický facelift dokáže vyřešit většinu projevů stárnoucího obličeje.

Short scar facelift

Moderní a šetrnější zákrok, který spolehlivě  a dlouhodobě koriguje první projevy stárnutí.

Necklift

Krk vnímáme jako součást jednoho estetického celku s obličejem. Necklift lze kombinovat s faceliftem nebo provést samostatně.

Liposukce podbradku

Zákrok, který v indikovaných případech odstraní dvojitou bradu, omladí konturu dolního obličeje a dokáže vylepšit jeho výraz.

Lipotransfer do obličeje

Ne příliš často prováděný zákrok, který vylepší kontury v případech kdy stárnutím ubývá a přeskupuje se podkožní tuk. Též se dá alternativně použít k výplním.

Lipotransfer - mikrofat graft a nanofat graft

Autotransplantace speciálně upravené vlastní tukové tkáně: „mikrofat graft“ a „nanofat graft“ je  určena k detailnější korekci některých kontur obličeje a výplni vrásek.

Otoplastika

Operace uší koriguje s několika modifikacemi operačního postupu ušní boltce do správné pozice. Provádím u osob od 6 let věku.

Rhinoplastika

Nos  – hlavní dominanta obličeje, kde každý změněný detail dává svému nositeli zcela jiný výraz. Proto je třeba indikaci operace nosu pečlivě zvážit.

Zvětšení rtů

Refresh nebo zvětšení rtů pro dosažení přirozeného atraktivního vzhledu a korekci jemných vrásek kolem úst.

Vyhlazení vrásek (Botox)

Aplikace botulotoxinu dokáže zpomalit stárnutí, vylepšit jeho první projevy a stejně tak i doretušovat detaily po chirurgickém omlazovacím zákroku.

Výplně vrásek - kyselina hyaluronová

Aplikace výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové zpomalí nástup prvních projevů stárnutí a také doladí zbylé problémy po chirurgickém zákroku.

Zeptejte se / Domluvte si termín