Recenze

„Největší odměnou za mojí práci je šťastná pacientka při poslední kontrole, která si na mě možná vzpomene i po letech a pošle za mnou svoje nejlepší kamarádky.“

MUDr. Miroslav Krejča, PhD.

Uvádíme zde několik recenzí pacientů, kteří měli chuť sdílet své pocity po operaci.
Jsem vždy rád, když mi klienti po zákroku napíší. Potěší mě, když mají radost, když jim operace pomůže k většímu sebevědomí nebo třeba i celkově zlepší kvalitu života. To je mým cílem a proto mě práce plastického chirurga baví.

Přečtěte si, co napsali mí pacienti nebo se i Vy podělte o svoji zkušenost.

Pan doktor Krejča – výjimečná osobnost obrovského přesahu

Pan doktor Krejča – nejvýraznější z výrazných. Výjimečná osobnost obrovského přesahu. Úžasný člověk nejen po profesní stránce,
ale i svým přívětivým a empatickým přístupem k pacientovi. Mám v něj plnou důvěru a všem mohu pana doktora jen doporučit.
Mnohokrát děkuji a přeji vše dobré.

Lucie B.

Zdroj: Osobní hodnocení

Cítím se o 10 let mladší

Děkuji za facelift, po kterém se cítím o 10 let mladší. Přístup pana doktora Krejči a jeho skvělého personálu byl velmi milý, osobní a profesionální. Jsem šťastná, že jsem zákrok podstoupila.

Eva K. / facelift

Zdroj: Osobní hodnocení

Facelift mi ubral 15 let

U MUDr. Miroslava Krejčí na klinice Laser Esthetic jsem před čtyřmi měsíci podstoupila hned tři úpravy obličeje při jednom zákroku: úpravu spodních a horních víček a face lifting. Výsledek předčil moje očekávání. Okolí tvrdí, že mi zákrok ubral 15 let, navíc obličej vypadá naprosto přirozeně, i mimika zůstala přirozená. Jsem velice spokojená a jsem moc ráda, že jsem se pro zákrok u MUDr. Krejči rozhodla. U pana doktora a celého personálu také velice oceňuji individuální, vstřícný a přátelský přístup k pacientům. Při pobytu na klinice jsem si také uvědomila, jak je důležité i vstřícné a přátelské chování v rámci týmu. Nezbývá než poděkovat za skvěle odvedenou práci, příjemný čas strávený na klinice a cennou zkušenost v podobě příkladu, jak má společný podnik fungovat.

Kateřina K. / facelift, operace dolních a horních víček

Zdroj: Estheticon

Spokojená s operací očních víček

Byla jsem na chirurgickém zákroku u pana doktora Krejči. Jsem naprosto spokojená s příjemným vystupováním pana doktora i se zájmem, co nejlépe vyřešit můj problém s očními víčky. Zároveň musím pochválit velice příjemné sestřičky i krásné prostředí kliniky.

Libuše F. / blefaroplastika

Zdroj: Firmy.cz

Operace nosu u MUDr. Krejči – výsledek je skvělý

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči – naopak. Veliká spokojenost.

Romana M. / rhinoplastika

Zdroj: Osobní hodnocení

Augmentace a výměna implantátu – mohu jen doporučit

U pana doktora jsem byla již 2x, augmentace a následná reaugmentace po prasklém implantátu. Vždy mi bylo vše podrobně vysvětleno, pan doktor je milý a precizní. Jelikož má mnohaletou práxi nejen v plastické chirurgii, dokáže posoudit, co je našim rozmarem a co je potřeba řešit. Není to plasticky chirurg, který do Vás za každou cenu řeže a chce vytěžit maximum, je to doktor s lidským přístupem a vždy zváží, zdali je potřeba ještě dalšího podrobného vyšetření, aby předešel případným komplikacím. Mohu jen doporučit! Ráda se k němu přihlásím znovu…:-)

Lucie, Kladno / augmentace a výměna implantátu

Zdroj: Znamylekar.cz

Quicklift u MUDr. Krejči proběhl skvěle

U pana doktora jsem byla na quickliftu, vše proběhlo skvěle, komunikace výborná, zákroku v místním znecitlivění jsem se bála, ale pan doktor mě celou dobu uklidňoval a moc děkuji za jeho profesionální práci, s výsledkem jsem velice spokojená a i všechny kontroly byly v pořádku. Určitě doporučuji pana doktora Krejču a příště se zase ráda svěřím do jeho rukou

Dagmar / Facelift – Quicklift

Zdroj: Znamylekar.cz

Odborník s nohama na zemi

Nejlepší volba!!! Po shození 50kg mi zůstala na těle povadlá kůže. U pana primáře Krejči jsem podstoupila laserovou liposukci zad a břicha (aby se kůže zpět přicucla na místo) a modelaci poprsí, které bylo hodně dole. Nikdy bych se nesvěřila do rukou nikomu jinému. Pan Krejča je odborník s nohama na zemi, neslibuje nereálné výsledky a doporučí nejlepší variantu. Spolu se svojí manželkou Veronikou jsou na sále sehraný tým a vám ani nepřijde, ze jdete práve na operaci. Lidskost, úsměvy a radost z toho, co oba dělají… tyto operace mi změnily život, a pokud se v budoucnu rozhodnu ještě k nějakému zákroku, nebudu váhat ani vteřinu a opět zvolím pana doktora Krejču. Jsem vděčný a velice spokojený pacient

Novotná / Laserová liposukce zad

Zdroj: Osobní hodnocení

MUDr. Krejča byl jasná volba

U pana doktora Krejči jsem podstoupila zatím tři operace. Laserovou liposukci zad, liposukci břicha a modelaci poprsí. Vzhledem k tomu, že celý život se má váha pohybuje +/-50kg, kůže už zřejmě ztratila svou elasticitu a prsa jsem v 25letech měla jak 50ti letá. Proto jsem se rozhodla pro úpravu poprsí. Pan Krejča byl jasná volba. Výsledek byl perfektní, vše s vámi předem probere, neslibuje nesmysly a jeho lidský přístup vás hned pohltí. Vůbec jsem se nebála, přesně věděla, do čeho jdu a co mě čeká. Pan doktor navrhnul pro mě nejlepši řešení a po operaci jsem si noc prospala na klinice a druhý den šla domů. Bolesti byly minimální, hojení parádní a já jsem se svým výsledkem byla nadmíru spokojená. Změnilo mi to život, pohled na sebe, zmizely bolesti zad a problémy nedopnutých knoflíků přes prsa. Ted jsem chvilku po porodu (+38kg) a vím, ze po druhém mimču pana Krejču vyhledám opět. Do jiných rukou bych se nesvěřila a vřele doporučuji.

Hanka Novotná / Liposukce břicha, Modelace prsou, Laserová liposukce zad

Zdroj: Osobní hodnocení

Nadmíru spokojená po zvětšení prsou

Jsem 2 měsíce po operaci, zvětšení prsou a jsem nadmíru spokojená. Určitě bych neměnila a kdybych se měla znova rozhodnout, určitě bych volila pana doktora Krejču. I když jsem to neměla zrovna nejblíže, vždy mi vyšli časově vstříc, pokud to jen bylo možné. S manželkou Veronikou pana doktora jsem téměř vše řešila po telefonu, jakékoliv dotazy jsem měla, vše mi bylo hned vysvětleno!!! A co bylo pro mě hodně důležité, že svým klidným a milým (lidským) přístupem mé ohromné obavy zmírnili na minimum, za což bych jim chtěla oběma velmi poděkovat. Takže za mě skvělá volba, a pokud se rozhodnu znova podstoupit nějaký chirurgický zákrok, jakože určitě, nikdo bohužel nemládneme, že, tak to bude zase u pana doktora Krejči! Velmi spokojená pacientka

Hana P. / Augmentace prsou

Zdroj: Osobní hodnocení

MUDr. Krejča je výborný operatér

Pan doktor Miroslav Krejča mi operoval horní i spodní víčka. S výsledkem jsem velmi spokojená. Zmizelo mi slzení očí, hlavně v zimě. Je výborný operatér, ale i velmi pečlivý a pozorný v pooperační péči. Děkuji a vřele doporučuji

J.P.  / Operace očních víček

Zdroj: Osobní hodnocení

Jsem maximálně spokojena

V srpnu 2017 mi MUDr. Krejča operoval horní víčka. Měla jsem velký strach z bolesti po operaci. Musím říci, že strach byl úplně zbytečný. Nic po operaci a ani jiné dny nebolelo. Jizvy byly pouze nateklé, bez modřin a po pár dnech krásně splaskly. Jsem maximálně spokojena. MUDr. Krejča je velmi milý člověk a profesionál. Celý kolektiv byl milý a pohodový. Mohu jen a jen doporučit.

Radka / Operace horních víček

Zdroj: osobní hodnocení

Přečtěte si nezávislé recenze mých pacientů na portálu Estheticon.cz

Zde najdete recenze mých pacientů na portále Znamylekar.cz

Napište svůj příběh a pomozte pacientům, kteří se o zákroku teprve rozhodují

Máte účet na Google? Zanechte recenzi tam.

Podělte se o zkušenost se zákrokem u MUDr. Miroslava Krejči Phd. na portále Estheticon.

Napište svou recenzi na nezávislém portále Znamylekar.cz

Napište mi přímo, budu rád za Vaši zpětnou vazbu.

Recenze z Estheticon