Proč spolupracuji s firmou RYOR?

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porttitor vel enim nec facilisis. Pellentesque semper congue sem, nec suscipit odio volutpat vitae. Nam auctor mi nisl, ac pharetra metus tempor ac. In hac habitasse platea dictumst. Aenean varius nisi ullamcorper venenatis pellentesque. Nunc non pharetra ex. Fusce vitae ipsum vitae mi dictum dictum in ut lacus. Etiam imperdiet nulla ut lorem lacinia, nec commodo augue eleifend. Nunc ultrices euismod egestas.”

Miroslav Krejča

Pár slov o RYORu

Už od začátku je naším záměrem vytvořit a “ušít” ošetření každé zákaznici na míru. Každý klient-zákazník je jiný a potřebuje individuální péči. Ošetření se tvoří “step by step” – krok za krokem, na počátku vašeho kontaktu s námi je jednodušší, po navržení základního ošetření, které řeší vaše problémy ho rozšiřujeme a cílíme při dalších kontrolách.

Paní Ing. Štěpánková říká:

Já tuto činnost a přímý kontakt se zákazníkem mám moc ráda a považuji ho za nezbytný. Dozvídám se přitom, co je pro zákazníka důležité. Jde o zpětnou vazbu, která nám přináší reakci od našich spotřebitelů. Ta nám dává možnost a příležitost uspokojit jeho potřeby co nejlépe. Myslím si, že ošetřující kosmetika je pro ženu záležitost intimní a je třeba tuto skutečnost tak přijímat. Největším uznáním za moji práci je pro mne spokojený zákazník.

Nakouknutí do výroby

Více o kosmetice RYOR – e-shop, články, poradna